motoryzacja Wiadomości Branżowe

Wyjątkowe promocje Hyundaia z okazji 20 lat obecności firmy na polskim rynku

Atrakcyjne pakiety promocyjne na modele: i20 oraz i30   W tym roku firma Hyundai Motor Poland obchodzi 20-lecie obecności na naszym rynku - Polska to pierwszy europejski kraj, w którym Hyundai samodzielnie rozpoczął dystrybucję samochodów. Z okazji okrągłej rocznicy firma przygotowała dla swoich Klientów wiele niespodzianek, m.in. promocje związane z modelami i20 i i30.Najlepszy czas na

Atrakcyjne pakiety promocyjne na modele: i20 oraz i30   

W tym roku firma Hyundai Motor Poland obchodzi 20-lecie obecności na naszym rynku – Polska to pierwszy europejski kraj, w którym Hyundai samodzielnie rozpoczął dystrybucję samochodów. Z okazji okrągłej rocznicy firma przygotowała dla swoich Klientów wiele niespodzianek, m.in. promocje związane z modelami i20 i i30.

Najlepszy czas na kupno i20

Tym, którzy rozważają zakup miejskiego auta, Hyundai proponuje model i20 (rok pr. 2012) w cenie 33 090,00 zł netto, z pełnym odliczeniem VAT. Hyundai i20 dostępny jest także z firmową instalacją LPG, z zachowaniem pełnej 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Limitowana Wersja Jubileuszowa i20 (rok pr. 2013)

Powodem do świętowania jest także wyprodukowanie, w europejskiej fabryce Hyundaia w Turcji, dwustutysięcznego egzemplarza modelu i20 ? wcześniej samochód produkowany był w Indiach.  Z tej okazji, model został wzbogacony o dodatkowe ? w stosunku do wersji Classic Plus ? wyposażenie, o wartości 2 000 zł, które obejmuje:

? Port USB

? System Bluetooth z funkcją rozpoznawania głosu

? Zdalne sterowanie audio

? 15? aluminiowe felgi fabryczne

? Przednie światła przeciwmgielne

? Skórzana kierownica i gałka zmiany biegów

 

i30 w promocyjnym pakiecie

20 lat obecności Hyundaia w Polsce, to również szansa zakupu wiodącego modelu producenta – i30 (rok pr. 2012) z upustem 6 000 zł. Dodatkowo, firma oferuje pakiet ubezpieczeń za 500 zł, użyteczne akcesoria (felgi aluminiowe i czujniki parkowania) w tej samej kwocie, a także promocyjne warunki kredytu w ramach opcji ?Hyundai za 20 zł dziennie?.

Więcej informacji o promocjach Hyundaia znajduje się na stronie:

http://www.hyundai.pl/Aktualnosci/1060,4108,20_LAT_HYUNDAIA_W_POLSCE.html

 

< 241369" >

Źródło Hyundai Motor Poland. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polska produkcja ram do rowerów marki Romet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy