motoryzacja Wiadomości Branżowe

Sportowe Volvo V40 R-Design dostępne za 106 900 zł

Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu za wersję V40 T3 R-Design rozpoczyna się od 106 900 zł.

Nowe V40 R-Design wyróżnia się sportowym dyfuzorem, podwójną rurą wydechową, pięcioramiennymi felgami, skórzano-tekstylną tapicerką R-Design oraz nowym kolorem lakieru ? Rebel Blue. Dodatkowo w skład wyposażenia R-Design wchodzą LED?owe światła do jazdy dziennej oraz sportowy spojler.

Wersję R-Design można zestawić ze wszystkimi dostępnymi silnikami benzynowymi ? T3, T4 oraz T5, jaki i również z motorami wysokoprężnymi ? D2, D3, D4. Topowa wersja z silnikiem o pojemności 2,5 litra i mocy 254 KM ? T5, kosztuje 134 900 zł.

Nowe Volvo V40 cieszy się coraz większą popularnością. Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej cenie wersja R-Design zostanie równie dobrze przyjęta na polskim rynku ? powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Model V40 R-Design po raz pierwszy został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Dealerzy zbierają już zamówienia na samochody, a odbiór pierwszych egzemplarzy przez klientów nastąpi w grudniu br.

Pełny cennik z dokładnym opisem wyposażenia R-Design można pobrać z poniższego linku: http://www.volvocars.com/pl/all-cars/Documents/cenniki/V40_cennik.pdf

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Motoryzacja