LIFESTYLE motoryzacja

RS Auto zaprasza na Bezpłatną Wakacyjną Inspekcję Samochodu

Data publikacji: 2020-07-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: RS Auto zaprasza na Bezpłatną Wakacyjną Inspekcję Samochodu
Kategoria: LIFESTYLE, Motoryzacja

Tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie dotychczasowe.

RS Auto zaprasza na Bezpłatną Wakacyjną Inspekcję Samochodu LIFESTYLE, Motoryzacja - Tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie dotychczasowe.

Tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie dotychczasowe. Choć niektóre granice już są otwarte, to jednak znaczna większość Polaków decyduje się na pozostanie w kraju i samochodowe wycieczki po okolicy – tej bliższej i nieco dalszej. Aby każda podróż przebiegała bezpiecznie, warto przed wyjazdem sprawdzić samochód. Taką możliwość – i to bezpłatnie – oferuje białostocka stacja kontroli pojazdów RS Auto w ramach akcji Bezpłatna Wakacyjna Inspekcja Samochodu.

Bezpieczeństwo w podróży to temat ważny nie tylko w czasie wakacji. Ale to właśnie teraz nabiera szczególnego znaczenia, bo na samochodową letnią wyprawę wyruszamy zazwyczaj całymi rodzinami. Dlatego warto mieć pewność, że wszystko w naszym aucie działa jak należy.

By jeździło się bezpiecznie

Działanie amortyzatorów, skuteczność hamulców, układ kierowniczy, ustawienie świateł, stan ogumienia – to tylko niektóre elementy, na jakie doświadczeni diagności z RS Auto zwrócą uwagę podczas Bezpłatnej Wakacyjnej Inspekcji Samochodu.

– Chcemy, aby po naszych drogach jeździły sprawne samochody, bo wtedy wszyscy będziemy mogli czuć się bezpieczniej. To właśnie dlatego postanowiliśmy zaprosić wszystkich chętnych na naszą stację diagnostyczną i zupełnie za darmo sprawdzić, czy auto nadaje się do wyruszenia nim w trasę – mówi Marcin Wojnowski z RS Auto.

Statystyki podają, że średnia wieku samochodów jeżdżących po polskich drogach to 13 lat, ale zły stan techniczny może dotyczyć zarówno starszych, jak i tych nowych aut. Trzeba więc trzymać rękę na pulsie.

Podwójne korzyści

Nagła awaria samochodu daleko od domu i znajomego warsztatu potrafi skutecznie zepsuć plany urlopowe. Aby uniknąć przykrych niespodzianek w podróży, warto więc dobrze się do niej przygotować i wygospodarować chwilę na wizytę w RS Auto.

– Za sprawdzenie auta najlepiej zabrać się kilka dni przed wyjazdem, wtedy będzie jeszcze czas na naprawę ewentualnych usterek czy uzupełnienie płynów. Sam przegląd nie zajmie dużo czasu, potrwa maksymalnie pół godziny, a można w ten sposób oszczędzić wielu nerwów. I pieniędzy – przekonuje Marcin Wojnowski.

Co ważne, udział w akcji jest całkowicie darmowy i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Samochody można sprawdzać bezpłatnie w godzinach pracy stacji RS Auto przy Składowej 1 przez całe wakacje. Należy wziąć ze sobą jedynie dowód rejestracyjny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
RS Auto zaprasza na Bezpłatną Wakacyjną Inspekcję Samochodu LIFESTYLE, Motoryzacja - Tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie dotychczasowe.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Motoryzacja