Wiadomości Branżowe

Paczka UKRAINA PLUS ? nowa usługa w obrocie zagranicznym

Poczta Polska wprowadza nową usługę paczkową w obrocie zagranicznym  - Paczka UKRAINA PLUS. Od 2 czerwca, w wybranych placówkach, Klienci mogą nadać paczki o wadze nawet do 30 kg. Ceny? Nawet o połowę niższe, niż standardowej paczki pocztowej na Ukrainę. Teraz klienci, którzy chcą wysłać przesyłkę za naszą wschodnią granicę, będą mogli

Poczta Polska wprowadza nową usługę paczkową w obrocie zagranicznym  – Paczka UKRAINA PLUS. Od 2 czerwca, w wybranych placówkach, Klienci mogą nadać paczki o wadze nawet do 30 kg. Ceny? Nawet o połowę niższe, niż standardowej paczki pocztowej na Ukrainę.

Teraz klienci, którzy chcą wysłać przesyłkę za naszą wschodnią granicę, będą mogli nadać paczkę o wadze do 30 kg ? standardowa paczka wysyłana w obrocie zagranicznym może ważyć maksymalnie do 20 kilogramów. Atutem usługi Paczka UKRAINA PLUS jest nie tylko jej cena ? nawet o połowę niższa, niż w przypadku zwykłej paczki wysyłanej do tego kraju, lecz także skuteczne i terminowe doręczenie paczek w każdym miejscu na terytorium Ukrainy. Paczka UKRAINA PLUS jest dedykowana zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

W zorganizowanej na przełomie lutego i marca przez Pocztę Polską akcji paczka ?DLA UKRAINY? wzięło w udział ponad 28 tys. Polaków, którzy w okresie od 24 lutego do 31 marca br.,w placówkach pocztowych na terenie całego kraju, mogli za darmo nadać przesyłkę z odzieżą lub żywnością.

Poczta Polska z usługami paczkowymi dzięki współpracy z prawie 200 operatorami pocztowymi na świecie, zapewnia łączność z najodleglejszymi nawet miejscami globu. Polacy najwięcej paczek wysyłają do Wielkiej Brytanii. Na drugim miejscu są Niemcy. Popularnym kierunkiem są także USA, Irlandia. Francja,  Norwegia i Włochy.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Uchroń dziecko przed wypadkiem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy