LIFESTYLE motoryzacja

Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto

Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto
Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód. Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je

Data publikacji: 2020-07-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto
Kategoria: LIFESTYLE, Motoryzacja

Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód. Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je wyposażyć.

Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto LIFESTYLE, Motoryzacja - Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód. Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je wyposażyć.

Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód. Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je wyposażyć. Przydatne akcesoria samochodowe znajdziesz w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Wybierając ten środek transportu, warto odpowiednio o niego zadbać i wyposażyć w przydatne akcesoria. Mata chłodząca na fotel, odkurzacz samochodowy czy czujnik parkowania z pewnością znajdą zastosowanie w niejednym aucie. Te i inne praktyczne sprzęty i dodatki są dostępne w sklepach Netto.

Samochodowy niezbędnik

Ruszając w podróż, warto zadbać o czystość auta również z zewnątrz, pamiętając szczególnie o reflektorach, a także lusterkach i szybach. Przyda się do tego myjka ciśnieniowa (199 zł) oraz polerka (169 zł). O wnętrze pozwoli zadbać odkurzacz (39 zł) wyposażony w trzy różne dysze do sprzątania na sucho i mokro. Bez wątpienia niezbędne w każdym aucie będą także klucz do kół (22 zł), podpory (59 zł), tester napięcia akumulatora (19 zł) czy kompresor (79 zł) z dużym i czytelnym wyświetlaczem cyfrowym, który pompuje standardową oponę samochodową w 3 minuty. Pod ręką warto mieć też narzędzie bezpieczeństwa (12 zł) z latarką LED, awaryjnym światłem sygnalizacyjnym, wybijakiem do szyb i nożem do przecinania pasów. Każde auto powinno być zaopatrzone również w trójkąt ostrzegawczy (11 zł), gaśnicę (25 l) i apteczkę pierwszej pomocy (22 zł). O najwyższe bezpieczeństwo podczas manewrowania i parkowania samochodem pomoże zadbać z kolei zestaw cofania – kamera z monitorem Tracer Rview S1 (149 zł), gwarantujące doskonałą widoczność przestrzeni za i dookoła auta. Miłośnicy technologii docenią również kamerę Tracer MobiMirror FHD (99 zł) pozwalającą na rejestrowanie wydarzeń na drodze. W przypadku wyjazdów w miejsca z utrudnionym dostępem do gniazdek elektrycznych przyda się samochodowy konwerter prądu (79 zł), umożliwiający bezproblemowe zasilenie, np. telefonu, telewizora, urządzeń audio, video lub AGD.

A to już wiesz?  Event motoryzacyjny na Torze Poznań – wesprzyj Hospicjum Domowe

Wygoda podróżowania

Komfort, szczególnie podczas długiej podróży, pozwolą zapewnić zestaw pokrowców (79 zł) z trwałego materiału, pokrowiec ochronny (29 zł) lub mata ochronna na tylną kanapę (35 zł). Świetnym rozwiązaniem dla kierowcy będzie profilowana mata na fotel (39 zł), wspierająca odcinek lędźwiowy i podtrzymująca kark. Jazdę uprzyjemni też poduszka do masażu (24 zł) z regulowaną prędkością drgań. W przypadku doskwierających upałów, dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie maty chłodzącej (79 zł), która chłodzi ciało i zapewnia poczucie świeżości lub żelowej poduszki chłodzącej do siedzenia (39 zł). Przydadzą się także wentylator (44 zł) z możliwością zainstalowania na zagłówku przedniego fotela oraz wentylator podwójny (35 zł) z dwustopniową regulacją prędkości, umożliwiający chłodzenie zarówno kierowcy, jak i pasażera. Z kolei uporządkować bagaż główny oraz podręczny i zapewnić ład w samochodzie pomogą organizer (24 zł) do zawieszenia na oparciu fotela, organizer do bagażnika (22 zł)
z dużą przegrodą wewnętrzną oraz licznymi przegródkami i kieszeniami zewnętrznymi, a także siatka do bagażnika (17 zł).

Oferta ważna od 20 lipca do wyczerpania zapasów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto LIFESTYLE, Motoryzacja - Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód. Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je wyposażyć.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy