Wiadomości Branżowe

Hyundai Motor Poland wspiera Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2013

Hyundai zadba o logistykę zespołów i międzynarodowych gości podczas tegorocznych pokazów Air Show 2013 Firma Hyundai Motor Poland podpisała umowę z organizatorami Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2013, na mocy której przekaże flotę swoich samochodów do obsługi logistycznej wydarzenia.Do dyspozycji organizatorów będą modele
  • Hyundai zadba o logistykę zespołów i międzynarodowych gości podczas tegorocznych pokazów Air Show 2013

Firma Hyundai Motor Poland podpisała umowę z organizatorami Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2013, na mocy której przekaże flotę swoich samochodów do obsługi logistycznej wydarzenia.

Do dyspozycji organizatorów będą modele Hyundai: i30, i40, Santa Fe i H-1. Komfortowe i ekonomiczne samochody południowokoreańskiego producenta posłużą do przewozu zespołów biorących udział w pokazach oraz gości specjalnych. Zaangażowanie Hyundaia jest kontynuacją udanej współpracy przy okazji dwóch poprzednich edycji Air Show, w 2009 i 2011 roku.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show to największa w Polsce impreza dla miłośników lotnictwa, organizowana przez Dowództwo Sił Powietrznych, wspólnie z miastem Radom i Aeroklubem Polskim. Tegoroczna edycja, z udziałem 180 statków powietrznych, odbędzie się w dniach 24?25 sierpnia w Radomiu, a organizatorzy spodziewają się nawet 200 tys. widzów.

Przygotowanie takiego wydarzenia jest olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym, dlatego organizatorom zależy na współpracy ze sprawdzonym i solidnym partnerem.

?Samochody marki Hyundai są znane ze swojej niezawodności, a firma ma ogromne doświadczenie w zabezpieczaniu strony logistycznej największych wydarzeń, jak np. Mistrzostwa Świata i Europy w piłce nożnej FIFA i UEFA czy Puchar Świata w skokach narciarskich. Cieszymy się, że doceniają to organizatorzy tak wymagającego przedsięwzięcia jak pokazy Air Show, dzięki czemu mamy okazję po raz kolejny współpracować.? ? powiedział Piotr Ziarkowski, Marketing i PR Manager Hyundai Motor Poland.

Źródło Hyundai Motor Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy