motoryzacja Wiadomości Branżowe

Anna Grzelewska – nowy Communication Manager w Volvo Auto Polska

Teaser

Anna Grzelewska od kwietnia br. objęła obowiązki Communication Managera w Volvo Auto Polska. Będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii komunikacji marketingowej szwedzkiego producenta samochodów osobowych segmentu premium, w tym za kampanie marketingowe poszczególnych modeli tej marki. Dodatkowo będzie prowadziła dział marketingu dealerskiego i internetowego.

Anna Grzelewska jest absolwentką Hogeschool Brabant w Bredzie (Holandia), gdzie studiowała Zarządzanie i Marketing. Swoją karierę w marketingu zaczynała w 1999 roku w branży FMCG, zarządzac znanymi markami takich firm jak Henkel, J&J, Kimberly Clark, następnie w latach 2006-2010 była odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów i marek w branży alkoholowej w firmie Carlsberg. Przez ostatnie lata zarządzała grupą produktów audio-video oraz kategorią telewizorów Bravia w Polsce i w krajach Bałtyckich, w firmie Sony.

Prywatnie jest mężatką i ma jedno dziecko. W wolnym czasie uczy się śpiewu, jeździ na rowerze i montuje filmy z rodzinnych podróży.

< 239634" >

Źródło Volvo Auto Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dego   #dzia   #kszo   #Lidl Polska   #LPG   #power diesel   #shell v power   #v power shell